Waar bent u naar op zoek?

Wie zit er in de raad?

De gemeenteraad is het hoogste bestuursorgaan van de gemeente en vertegenwoordigt de stad en alle Hengeloërs. Hengeloërs kiezen raadsleden eens per 4 jaar. De gemeenteraad van Hengelo bestaat uit 37 leden.

De raad vertegenwoordigt de Hengeloërs, geeft de hoofdlijnen voor het beleid in de stad aan en controleert het college. De voorzitter van de raad is burgemeester Sander Schelberg. Hij wordt als raadsvoorzitter ondersteund door raadsgriffier Gerrit-Jan Eeftink.

Pro Hengelo is met 6 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo ProHengelo

Pro Hengelo
www.prohengelo.nl 

 

Fractievoorzitter
Wiert Wiertsema
w.wiertsema@hengelo.nl
0622834107

Wiert Wiertsema

Hengelo




Nevenfuncties



Frits Albek
f.albek@hengelo.nl


Frits Albek

Hengelo



 

Nevenfuncties

Edith van der Brugh
e.vanderbrugh@hengelo.nl

Edith van der BurghHengelo





Nevenfuncties

Herbert Capelle
h.capelle@hengelo.nl

 HengeloHerbert Capelle

 

 


Nevenfuncties

Anoesjka Kemperink
Anoesjka KemperinkHengelo





Nevenfuncties

Frank Peters
f.peters@hengelo.nl 

Frank Peters

Hengelo





Nevenfuncties
Fractievertegenwoordiger 
Corinne Oostrom

Corinne Oostrom 
Hengelo





Nevenfuncties

VVD is met 6 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.  

Logo VVD

VVD Hengelo
www.hengelo.vvd.nl 
vvd@hengelo.nl 
0630104990

 

Fractievoorzitter
Onno Fiechter

0630104990

Onno FiechterHulststraat 92

7552 SC Hengelo




Nevenfuncties


Mitchell Boers

m.boers@hengelo.nl 
0629500982

Mitchell Boers

Postbus 18
7550 AA Hengelo




Nevenfuncties

Sander Janssen

s.janssen@hengelo.nl 
0612974297

Sander Janssen

Postbus 18
7550 AA Hengelo




Nevenfuncties


Jos Rikkerink
Jos Rikkerink

Coldstream 22
7551 KH Hengelo




Nevenfuncties

Brigitte Schoemaker
b.schoemaker@hengelo.nl  


Brigitte SchoemakerHengelo





Nevenfuncties


Cynthia van der Zweth-Maijer
c.vanderzweth@hengelo.nl 
0623975555

Cynthia van der Zweth-MaijerPostbus 18
7550 AA Hengelo




Nevenfuncties

Fractievertegenwoordiger
Hanneke Fens

Hanneke Fens


Nevenfuncties


Fractievertegenwoordiger
Bastiaan van het Reve

Bastiaan van het Reve

Nevenfuncties


SP is met 5 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo SP
SP Hengelo
p/a Cronjestraat 12
7551 GE Hengelo
www.hengelo.sp.nl 
hengelo@sp.nl 
074-2421042 

 

Fractievoorzitter
Floor van Grouw
f.vangrouw@hengelo.nl 
0611621055

Floor van Grouw

Jaques Urlusstraat 30
7558 JS Hengelo




Nevenfuncties


Marie Jose Huis in 't Veld
m.huisintveld@hengelo.nl


Marie Jose Huis in 't Veld







Nevenfuncties

Hugo Koetsveld

h.koetsveld@hengelo.nl
0644971868

Hugo Koetsveld

Béla Bartokstraat 21
7557 RJ Hengelo




Nevenfuncties

Vincent Mulder

v.mulder@hengelo.nl
0742421997

Vincent MulderTollensstraat 5
7551 AX Hengelo

 


Nevenfuncties

Gerard Vennegoor
g.vennegoor@hengelo.nl
0653515346

Gerard Vennegoor

Brugstraat 27
7551 BX Hengelo




Nevenfuncties

 

CDA is met 4 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo CDA
CDA Hengelo
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.cda.nl/hengelo
cda@hengelo.nl 

 

Fractievoorzitter Hanneke Steen-Klok

h.steen@hengelo.nl


Hanneke SteensHageheld 1
7559 ED Hengelo




Nevenfuncties

Nuri Akfidan

n.akfidan@hengelo.nl
0615483057

Nuri AkfidanMelis Stokestraat 6
7552 XE Hengelo




Nevenfuncties 

Fractievertegenwoordiger 
Ron Wesseling

Ron WesselingHengelo





Nevenfuncties

Fractievertegenwoordiger
Vincent Kamp

Vincent KampHengelo





Nevenfuncties

BurgerBelangen is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

 

Fractievoorzitter
Han Daals

h.daals@hengelo.nl 

Han DaalsHengelo





Nevenfuncties


Jacqueline Freriksen

j.freriksen@hengelo.nl 

Jacqueline FreriksenHengelo





Nevenfuncties

Fractievertegenwoordiger
Zohra Hammami



Zohra HammamiHengelo





Nevenfuncties


D66 is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo D66

D66 Hengelo 
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.hengelo.d66.nl
d66@hengelo.nl
074-2459522

 

Fractievoorzitter
Marc ten Barge

m.tenbarge@hengelo.nl
0683235947

Marc ten BargeHengelo





Nevenfuncties


Ilhan Cetinkaya
Fractievertegenwoordiger
Rik Oude Munnink

r.oudemunnink@hengelo.nl 
0642922106

Rik Oude MunninkHengelo 





Nevenfuncties

Fractievertegenwoordiger
Sebastiaan van der Pal

Sebastiaan van der Pal





Nevenfuncties

GroenLinks is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo GroenLinks

GroenLinks Hengelo
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.hengelo.groenlinks.nl
groenlinks@hengelo.nl
 
074-2421913

  

Fractievoorzitter
Jan Evers

j.evers@hengelo.nl
0653350321

Jan EversLevantstraat 33
7559 CG Hengelo




Nevenfuncties


Elske Mooijman

e.mooijman@hengelo.nl 
074-2914875

Elske MooijmanStelplaats 11
7553 PC Hengelo




Nevenfuncties

Fractievertegenwoordiger
Joyce Vorgers

Joyce Vorgers
Hengelo





Nevenfuncties

Fractievertegenwoordiger
Agnes Booijink

Agnes BooijinkHengelo





Nevenfuncties

LokaalHengelo is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo Lokaal Hengelo
Lokaal Hengelo
www.lokaal-hengelo.nl

 

Fractievoorzitter
Seviye van Wier-Koca

Patrick Rillmann
Fractievertegenwoordiger
Roel Jaarsma

Roel Jaarsma
Hengelo





Nevenfuncties
Fractievertegenwoordiger
Jeffrey Scholten

Jeffrey ScholtenHengelo





Nevenfuncties

PvdA is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo PvdA
PvdA Hengelo
www.hengelo.pvda.nl
pvda@hengelo.nl

p/a Floris Versterstraat 23
7556 XD Hengelo
074-2421688

 

Fractievoorzitter
Marie-José Luttikholt

m.luttikholt@hengelo.nl 


Marie-José LuttikholtPostbus 18
7550 AA Hengelo




Nevenfuncties


Imdat Yikilmaz

i.yikilmaz@hengelo.nl
0611519461

Imdat YikilmazPostbus 18
7550 AA Hengelo




Nevenfuncties

Fractievertegenwoordiger
Danielle Alink

Danielle Alink
Hengelo





Nevenfuncties

Fractievertegenwoordiger
Gerard Kemna

Gerard KemnaHengelo





Nevenfuncties

PVV is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

 

Fractievoorzitter
Jeanet Nijhof - Leeuw

jeanet.nijhof@hengelo.nl 
0626804480

Jeanet Nijhof - LeeuwSteenmeijerstraat 57
7555 NV Hengelo




Nevenfuncties


Jan van der Sleen
Fractievertegenwoordiger
Petra Nijhuis

p.nijhuis@hengelo.nl 

Petra NijhuisHengelo





Nevenfuncties

Fractievertegenwoordiger
Christian Benerink


Christian BenerinkHengelo





Nevenfuncties

Christenunie is met 1 zetel vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo ChristenUnie

Christenunie Hengelo
Julia Culpstraat 46
7558 JB Hengelo
www.hengelo.christenunie.nl
christenunie@hengelo.nl
 
074-2780439

 

Fractievoorzitter
Susanne van den Beukel

Fractievertegenwoordiger 
Lydia Scheringa-Mewe

Fractievertegenwoordiger
Herman Groeneveld

h.groeneveld@hengelo.nl

Herman Groeneveld 





Nevenfuncties

Lid Janssen is met 1 zetel vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad.

Raadslid
Leo Janssen

Leo JanssenHengelo





Nevenfuncties

Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie >
Gemeente Hengelo
nl
en de
Zoek Sluit
Menu
Sluit
Menu