Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie >

Onze raadsleden

De gemeenteraad is het hoogste bestuursorgaan van de gemeente en vertegenwoordigt de stad en alle Hengeloërs. Hengeloërs kiezen raadsleden eens per 4 jaar. De gemeenteraad van Hengelo bestaat uit 37 leden.

De raad vertegenwoordigt de Hengeloërs, geeft de hoofdlijnen voor het beleid in de stad aan en controleert het college. De voorzitter van de raad is burgemeester Sander Schelberg. Hij wordt als raadsvoorzitter ondersteund door raadsgriffier Gerrit-Jan Eeftink.

Schriftelijke vragen van de gemeenteraad

Elk raadslid kan vragen stellen aan het college van burgemeester en wethouders. Dit kan mondeling tijdens het vragenkwartier in de raadsvergadering maar een raadslid kan ook schriftelijk vragen stellen. Bekijk de schriftelijke vragen van de gemeenteraad.

Wie zit er in de raad?

Hieronder ziet u welke partijen er in Hengelo in de gemeenteraad zitten en wie de raadsleden zijn.

BurgerBelangen is met 7 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.


Fractievoorzitter Han Daals

h.daals@hengelo.nl

Foto Han Daals

Nevenfuncties Han Daals


Jeffrey Scholten

j.scholten@hengelo.nl

Foto Jeffrey Scholten

Nevenfuncties Jeffrey Scholten


Geert Wieffer

g.wieffer@hengelo.nl

Foto Geert Wieffer

Nevenfuncties Geert Wieffer


Burhan Carlak

b.carlak@hengelo.nl

Foto Burhan Carlak

Nevenfuncties Burhan Carlak


Zohra Hammami

z.hammami@hengelo.nl

Foto Zohra Hammami

Nevenfuncties Zohra Hammami 


Tonny Noordman

t.noordman@hengelo.nl

Foto Tonny Noordman

Nevenfuncties Tonny Noordman


Martin Prigge

m.prigge@hengelo.nl

Foto Martin Prigge

Nevenfuncties Martin Prigge

Bekijk: wat hebben de raadsleden van BurgerBelangen Hengelo recent gezegd of gestemd.

VVD is met 5 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.


Fractievoorzitter Mitchell Boers

m.boers@hengelo.nl

Foto Mitchell Boers

Nevenfuncties Mitchell Boers


Brigiet Schoemaker

b.schoemaker@hengelo.nl

Foto Brigiet Schoemaker

Nevenfuncties Brigiet Schoemaker


Sander Janssen

s.janssen@hengelo.nl 

Foto Sander Janssen

Nevenfuncties Sander Janssen


Cynthia van der Zweth-Maijer

c.vanderzweth@hengelo.nl

Nevenfuncties Cynthia van der Zweth-Maijer


Ruth Hekman

r.hekman@hengelo.nl

Nevenfuncties Ruth Hekman

Bekijk: wat hebben de raadsleden van VVD recent gezegd of gestemd.

SP is met 4 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo SP
SP Hengelo
p/a Cronjestraat 12
7551 GE Hengelo
www.hengelo.sp.nl 
hengelo@sp.nl 
074-2421042 

Fractievoorzitter Hugo Koetsveld

h.koetsveld@hengelo.nl

Foto Hugo Koetsveld 

Nevenfuncties Hugo Koetsveld


Vincent Mulder

v.mulder@hengelo.nl

Foto Vincent Mulder 

Nevenfuncties Vincent Mulder


Gerrit-Jan Leusink

g.leusink@hengelo.nl

Foto Gerrit-Jan Leusink

Nevenfuncties Gerrit-Jan Leusink


Gerard Vennegoor

g.vennegoor@hengelo.nl

Foto Gerard Vennegoor 

Nevenfuncties Gerard Vennegoor

Bekijk: wat hebben de raadsleden van SP Hengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordigers:

Ria Rouwet

r.rouwet@hengelo.nl

Foto Ria Rouwet

Nevenfuncties Ria Rouwet


Marein Spekreijse

m.spekreijse@hengelo.nl

Foto Marein Spekreijse

Nevenfuncties Marein Spekreijse

CDA is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo CDA Hengelo
CDA Hengelo
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.cda.nl/overijssel/hengelo
cda@hengelo.nl 

Fractievoorzitter Ron Wesseling

r.wesseling@hengelo.nl

Nevenfuncties Ron Wesseling


Bernadette Morskieft

b.morskieft@hengelo.nl

Foto Bernadette Morskieft

Nevenfuncties Bernadette Morskieft


Nuri Akfidan

n.akfidan@hengelo.nl

Foto Nuri Akfidan

Nevenfuncties Nuri Akfidan

Bekijk: wat hebben de raadsleden van CDA Hengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordigers:

Louis Mulder

louis.mulder@hengelo.nl

Nevenfuncties Louis Mulder


PvdA is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo PvdA
PvdA Hengelo
www.hengelo.pvda.nl
info@pvdahengelo.nl

p/a Reigerweg 15
7557 PT Hengelo
074-8539738


Fractievoorzitter Vincent ten Voorde

v.tenvoorde@hengelo.nl

Foto Vincent ten Voorde

Nevenfuncties Vincent ten Voorde


Daniëlle Alink

d.alink@hengelo.nl

Foto Danielle Alink

Nevenfuncties Daniëlle Alink


Nicolien Boekhoudt

n.boekhoudt@hengelo.nl

Foto Nicolien Boekhoudt

Nevenfuncties Nicolien Boekhoudt

Bekijk: wat hebben de raadsleden van PvdA Hengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordiger: 

Chantal Toren

c.toren@hengelo.nl

Nevenfuncties Chantal Toren

GroenLinks is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo GroenLinks

GroenLinks Hengelo
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.hengelo.groenlinks.nl
groenlinks@hengelo.nl
 
074-2421913


Fractievoorzitter Elske Mooijman

e.mooijman@hengelo.nl

Foto Elske Mooijman

Nevenfuncties Elske Mooijman


Agnes Booijink

a.booijink@hengelo.nl

Foto Agnes Booijink

Nevenfuncties Agnes Booijink


Abby Gomez

a.gomez@hengelo.nl

Foto Abby Gomez

Nevenfuncties Abby Gomez

Bekijk: wat hebben de raadsleden van GroenLinks Hengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordigers:

Nico-Tom Pen

n.pen@hengelo.nl

Foto Nico-Tom Pen

Nevenfuncties Nico-Tom Pen


Marcel van Duijvendijk

m.vanduijvendijk@hengelo.nl

Foto Marcel Duijvendijk

Nevenfuncties Marcel van Duijvendijk 

D66 is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo D66

D66 Hengelo  
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.hengelo.d66.nl
d66@hengelo.nl
074-2459522


Fractievoorzitter Sebastiaan van der Pal

s.vanderpal@hengelo.nl

Foto Sebastiaan van der Pal

Nevenfuncties Sebastiaan van der Pal


Laura Smit

l.smit@hengelo.nl

Foto Laura Smit

Nevenfuncties Laura Smit


Remko Lulof

r.lulof@hengelo.nl

Foto Remko Lulof

Nevenfuncties Remko Lulof

Bekijk: wat hebben de raadsleden van D66 Hengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordigers:

Eline Katgert

e.katgert@hengelo.nl

Foto Eline Katgert

Nevenfuncties Eline Katgert


Sven Koornstra

s.koornstra@hengelo.nl 

Foto Sven Koornstra

Nevenfuncties Sven Koornstra

LokaalHengelo is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo Lokaal Hengelo
Lokaal Hengelo
www.lokaal-hengelo.nl

Fractievoorzitter Glenn Dedecker

g.dedecker@hengelo.nl

Foto Glenn Dedecker

Nevenfuncties Glenn Dedecker


Seviye van Wier-Koca

s.vanwier@hengelo.nl

Foto Seviye van Wier-Koca

Nevenfuncties Seviye van Wier-Koca

Bekijk: wat hebben de raadsleden van LokaalHengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordigers:

Renée-Denise ter Maat

r.termaat@hengelo.nl

Foto Renée-Denise ter Maat

Nevenfuncties Renée-Denise ter Maat


Jim ter Braak

j.terbraak@hengelo.nl 

Foto Jim ter Braak

Nevenfuncties Jim ter Braak

Pro Hengelo is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Foto ProHengelo

Pro Hengelo
www.prohengelo.nl


Fractievoorzitter Frank Peters

f.peters@hengelo.nl

Foto Frank Peters

Nevenfuncties Frank Peters


Edith van der Brugh

e.vanderbrugh@hengelo.nl

Foto Edith van der Brugh

Nevenfuncties Edith van der Brugh

Bekijk: wat hebben de raadsleden van Pro Hengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordiger:

Linda Roetgerink

l.roetgerink@hengelo.nl 

Foto Linda Roetgerink

Nevenfuncties Linda Roetgerink

PVV is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.


Fractievoorzitter Jeanet Nijhof-Leeuw

j.nijhof@hengelo.nl

Foto Jeanet Nijhof-Leeuw

Nevenfuncties Jeanet Nijhof-Leeuw


Christian Benerink

c.benerink@hengelo.nl

Foto Christian Benerink

Nevenfuncties Christian Benerink

Bekijk: wat hebben de raadsleden van PVV Hengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordigers:

Petra Nijhuis

p.nijhuis@hengelo.nl 

Foto Petra Nijhuis

Nevenfuncties Petra Nijhuis


Jorrit Griesen

j.griesen@hengelo.nl

Foto Jorrit Griesen 

Nevenfuncties Jorrit Griesen

Hengelose Burgers (VPOR) is met 1 zetel vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad.

Logo Hengelose Burgers
Hengelose Burgers

 


Fractievoorzitter Herbert Capelle

h.capelle@hengelo.nl

Foto Herbert Capelle

Nevenfuncties Herbert Capelle

Bekijk: wat heeft het raadslid van Hengelose burgers (VPOR) recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordigers:

René Loman

r.loman@hengelo.nl 

Foto René Loman

Nevenfuncties René Loman


Benno Meulenbroek

b.meulenbroek@hengelo.nl 

Foto Benno Meulenbroek

Nevenfuncties Benno Meulenbroek

Christenunie is met 1 zetel vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo ChristenUnie

Christenunie Hengelo
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.hengelo.christenunie.nl
christenunie@hengelo.nl
 


Fractievoorzitter Susanne van den Beukel

s.vandenbeukel@hengelo.nl

Foto Susanne van den Beukel

Nevenfuncties Susanne van den Beukel

Bekijk: wat heeft het raadslid van ChristenUnie Hengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordigers:

Herman Groeneveld

h.groeneveld@hengelo.nl 

Foto Herman Groeneveld

Nevenfuncties Herman Groeneveld


Gerritjan de Wilde

g.dewilde@hengelo.nl 

Foto Gerritjan de Wilde

Nevenfuncties Gerritjan de Wilde

Forum voor Democratie is met 1 zetel vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad.

Logo Forum voor Democratie
Forum voor Democratie Hengelo


Fractievoorzitter Brian Geertshuis

b.geertshuis@hengelo.nl

Foto Brian Geertshuis

Nevenfuncties Brian Geertshuis

Bekijk: wat heeft het raadslid van Forum voor Democratie recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordigers:

Marietta Boland

m.boland@hengelo.nl

Foto Mariette Boland

Nevenfuncties Marietta Boland


Rik Meijerink

r.meijerink@hengelo.nl 

Foto Rik Meijerink

Nevenfuncties Rik Meijerink

Gemeente Hengelo
Zoek Sluit
Menu
Sluit
Menu