Onze raadsleden

De gemeenteraad is het hoogste bestuursorgaan van de gemeente en vertegenwoordigt de stad en alle Hengeloërs. Hengeloërs kiezen raadsleden eens per 4 jaar. De gemeenteraad van Hengelo bestaat uit 37 leden.

De raad vertegenwoordigt de Hengeloërs, geeft de hoofdlijnen voor het beleid in de stad aan en controleert het college. De voorzitter van de raad is burgemeester Sander Schelberg. Hij wordt als raadsvoorzitter ondersteund door raadsgriffier Gerrit-Jan Eeftink.

Schriftelijke vragen van de gemeenteraad

Elk raadslid kan vragen stellen aan het college van burgemeester en wethouders. Dit kan mondeling tijdens het vragenkwartier in de raadsvergadering maar een raadslid kan ook schriftelijk vragen stellen. Bekijk de schriftelijke vragen van de gemeenteraad.

Wie zit er in de raad?

Hieronder ziet u welke partijen er in Hengelo in de gemeenteraad zitten en wie de raadsleden zijn.

BurgerBelangen is met 7 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.


Fractievoorzitter
Han Daals
h.daals@hengelo.nl

Foto Han Daals

Nevenfuncties


Jacqueline Freriksen
j.freriksen@hengelo.nl

Foto Jacqueline Freriksen

Nevenfuncties


Jeffrey Scholten
j.scholten@hengelo.nl

Foto Jeffrey Scholten

Nevenfuncties


Geert Wieffer
g.wieffer@hengelo.nl

Foto Geert Wieffer

Nevenfuncties


Burhan Carlak
b.carlak@hengelo.nl

Foto Burhan Carlak

Nevenfuncties


Zohra Hammami
z.hammami@hengelo.nl

Foto Zohra Hammami

Nevenfuncties


Tonny Noordman
t.noordman@hengelo.nl

Foto Tonny Noordman

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van BurgerBelangen Hengelo recent gezegd of gestemd.


Fractievertegenwoordiger:

Martin Prigge
m.prigge@hengelo.nl

Nevenfuncties

VVD is met 5 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.


Fractievoorzitter
Mitchell Boers
m.boers@hengelo.nl

Foto Mitchell Boers

Nevenfuncties


Brigiet Schoemaker
b.schoemaker@hengelo.nl

Foto Brigiet Schoemaker

Nevenfuncties


Gerard Gerrits
g.gerrits@hengelo.nl

Foto Gerard Gerrits

Nevenfuncties


Sander Janssen
s.janssen@hengelo.nl 

Foto Sander Janssen

Nevenfuncties


Cynthia van der Zweth-Maijer
c.vanderzweth@hengelo.nl

Foto Cynthia van der Zweth-Maijer

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van VVD recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordiger:

Ruth Hekman
r.hekman@hengelo.nl

Nevenfuncties

SP is met 4 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo SP
SP Hengelo
p/a Cronjestraat 12
7551 GE Hengelo
www.hengelo.sp.nl 
hengelo@sp.nl 
074-2421042 

Fractievoorzitter
Hugo Koetsveld
h.koetsveld@hengelo.nl

Foto Hugo Koetsveld Guus Osterstraat 147, 558 SH Hengelo

Nevenfuncties


Vincent Mulder
v.mulder@hengelo.nl

Foto Vincent Mulder Tollensstraat 5, 7551 AX Hengelo

Nevenfuncties


Gerrit-Jan Leusink
g.leusink@hengelo.nl

Foto Gerrit-Jan Leusink

Nevenfuncties


Gerard Vennegoor
g.vennegoor@hengelo.nl 0653515346

Foto Gerard Vennegoor Brugstraat 27, 7551 BX Hengelo

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van SP Hengelo recent gezegd of gestemd.

CDA is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo CDA Hengelo
CDA Hengelo
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.cda.nl/overijssel/hengelo
cda@hengelo.nl 

Fractievoorzitter
Hanneke Steen-Klok
h.steen@hengelo.nl

Foto Hanneke Steen-Klok

Nevenfuncties


Bernadette Morskieft
b.morskieft@hengelo.nl

Foto Bernadette Morskieft

Nevenfuncties


Nuri Akfidan
n.akfidan@hengelo.nl

Foto Nuri Akfidan

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van CDA Hengelo recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

Ron Wesseling
r.wesseling@hengelo.nl

Nevenfuncties


Louis Mulder
louis.mulder@hengelo.nl

Nevenfuncties

PvdA is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo PvdA
PvdA Hengelo
www.hengelo.pvda.nl
pvda@hengelo.nl

p/a Floris Versterstraat 23
7556 XD Hengelo
074-2421688


Fractievoorzitter
Marie-José Luttikholt
m.luttikholt@hengelo.nl

Foto Marie-José Luttikholt

Nevenfuncties


Vincent ten Voorde
v.tenvoorde@hengelo.nl

Foto Vincent ten Voorde

Nevenfuncties


Daniëlle Alink
d.alink@hengelo.nl

Foto Danielle Alink

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van PvdA Hengelo recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

Nicolien Boekhoudt
n.boekhoudt@hengelo.nl

Foto Nicolien Boekhoudt

Nevenfuncties


Chantal Toren
c.toren@hengelo.nl

GroenLinks is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo GroenLinks

GroenLinks Hengelo
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.hengelo.groenlinks.nl
groenlinks@hengelo.nl
 
074-2421913


Fractievoorzitter
Elske Mooijman
e.mooijman@hengelo.nl

Foto Elske Mooijman

Nevenfuncties


Agnes Booijink
a.booijink@hengelo.nl

Foto Agnes Booijink

Nevenfuncties


Abby Gomez
a.gomez@hengelo.nl

Foto Abby Gomez

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van GroenLinks Hengelo recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

Nico-Tom Pen
n.pen@hengelo.nl

Foto Nico-Tom Pen

Nevenfuncties


Marcel van Duijvendijk
m.vanduijvendijk@hengelo.nl

Foto Marcel Duijvendijk

Nevenfuncties

D66 is met 3 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo D66

D66 Hengelo  
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.hengelo.d66.nl
d66@hengelo.nl
074-2459522


Fractievoorzitter
Sebastiaan van der Pal
s.vanderpal@hengelo.nl

Foto Sebastiaan van der Pal

Nevenfuncties


Laura Smit
l.smit@hengelo.nl

Foto Laura Smit

Nevenfuncties


Remko Lulof
r.lulof@hengelo.nl

Foto Remko Lulof

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van D66 Hengelo recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

Eline Katgert
e.katgert@hengelo.nl

Foto Eline Katgert

Nevenfuncties


Sven Koornstra
s.koornstra@hengelo.nl 

Foto Sven Koornstra

Nevenfuncties

LokaalHengelo is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo Lokaal Hengelo
Lokaal Hengelo
www.lokaal-hengelo.nl

Fractievoorzitter
Glenn Dedecker
g.dedecker@hengelo.nl

Foto Glenn Dedecker

Nevenfuncties


Seviye van Wier-Koca
s.vanwier@hengelo.nl

Foto Seviye van Wier-Koca

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van LokaalHengelo recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

Renée-Denise ter Maat
r.termaat@hengelo.nl

Foto Renée-Denise ter Maat

Nevenfuncties


Jim ter Braak
j.terbraak@hengelo.nl 

Foto Jim ter Braak

Nevenfuncties

Pro Hengelo is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Foto ProHengelo

Pro Hengelo
www.prohengelo.com


Fractievoorzitter
Frank Peters
f.peters@hengelo.nl

Foto Frank Peters

Nevenfuncties


Edith van der Brugh
e.vanderbrugh@hengelo.nl

Foto Edith van der Brugh

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van Pro Hengelo recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

Linda Roetgerink
l.roetgerink@hengelo.nl 

Foto Linda Roetgerink

Nevenfuncties

PVV is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.


Fractievoorzitter
Jeanet Nijhof-Leeuw
j.nijhof@hengelo.nl

Foto Jeanet Nijhof-Leeuw

Nevenfuncties


Christian Benerink
c.benerink@hengelo.nl

Foto Christian Benerink

Nevenfuncties

Bekijk: wat hebben de raadsleden van PVV Hengelo recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

Petra Nijhuis
p.nijhuis@hengelo.nl 

Foto Petra Nijhuis

Nevenfuncties


Jorrit Griesen
j.griesen@hengelo.nl

Foto Jorrit Griesen 

Nevenfuncties

Christenunie is met 1 zetel vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad. Hieronder vindt u de namen en contactinformatie van de raadsleden en de algemene contactinformatie van deze fractie.

Logo ChristenUnie

Christenunie Hengelo
Postbus 18
7550 AA Hengelo
www.hengelo.christenunie.nl
christenunie@hengelo.nl
 


Fractievoorzitter
Susanne van den Beukel
s.vandenbeukel@hengelo.nl

Foto Susanne van den Beukel

Nevenfuncties

Bekijk: wat heeft het raadslid van ChristenUnie Hengelo recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

Herman Groeneveld
h.groeneveld@hengelo.nl 

Foto Herman Groeneveld

Nevenfuncties


Gerritjan de Wilde
g.dewilde@hengelo.nl 

Foto Gerritjan de Wilde

Nevenfuncties

Forum voor Democratie is met 1 zetel vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad.

Logo Forum voor Democratie
Forum voor Democratie Hengelo


Fractievoorzitter
Brian Geertshuis
b.geertshuis@hengelo.nl

Foto Brian Geertshuis

Nevenfuncties

Bekijk: wat heeft het raadslid van Forum voor Democratie recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

Marietta Boland
m.boland@hengelo.nl

Foto Mariette Boland

Nevenfuncties


Rik Meijerink
r.meijerink@hengelo.nl 

Foto Rik Meijerink

Hengelose Burgers (VPOR) is met 1 zetel vertegenwoordigd in de Hengelose gemeenteraad.

Logo Hengelose Burgers
Hengelose Burgers

 



Fractievoorzitter

Herbert Capelle
h.capelle@hengelo.nl

Foto Herbert Capelle

Nevenfuncties

Bekijk: wat heeft het raadslid van Hengelose burgers (VPOR) recent gezegd of gestemd.

Fractievertegenwoordigers:

René Loman
r.loman@hengelo.nl 

Foto René Loman

Nevenfuncties


Benno Meulenbroek
b.meulenbroek@hengelo.nl 

Foto Benno Meulenbroek

Nevenfuncties

Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie >
Gemeente Hengelo
nl
en de
Zoek Sluit
Menu
Sluit
Menu